У період з 22.05 по 25.05 в школі було проведено тиждень безпеки дорожнього руху «Ми - за безпеку руху!» метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Зокрема, проведено тематичну лінійку «Ми - за безпеку руху!», конкурс знавців правил дорожнього руху, серед учнів 2- 4 класів, бесіду «Азбука дорожньої безпеки», 1 клас, годину спілкування у 4 класі на тему «Будь обережним на дорозі», виховну годину «Світлофор Моргайко», 3 клас, круглий стіл «Безпека руху – безпека життя», 8 клас, тренінг «Правила дорожнього руху єдині», 5-Б клас, вікторину «Дорожня грамота», з учнями 5-А розроблено і розповсюдженно пам’ятки-буклети «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху», учнями 8 класу, конкурс віршів та загадок про дорожній рух, 2-8 класи, єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя», а також переглянуто мультфільми «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки», документальний фільм «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам», 5-9 класи. Завершився тиждень урочистою лінікою, де були нагородженні грамотами активні учні 1-9 класів, які показали високий рівень знань, вмінь, навичок.
20 травня до Дня сім`ї учнівський та батьківський колективи 6 класу Рівненської ЗОШ І-ІІ ступенів №16 з класним керівником Черняховською К.В. відвідали козацький табір «Гайдамаки» у м. Рівне. Завдяки захоплюючій історії про козацтво, цікавим іграм та забавам, стрільбі із лука та катанню верхи на конях, смачному козацькому кулішу учні та батьки відчули єдність справжньої української сім`ї, поринули у чарівний світ дитинства та поглибили свої знання про звичаї та традиції українського народу.
 |
26 квітня був проведений виховний захід «На Чорнобиль журавлі летіли», учасниками якого були учні 3 класу разом з класним керівником Мішук Н.А. Метою заходу було згадати про трагедію віку – вибух на ЧАЕС, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення, вчити сприймати чужу біду чужий біль як власні, сприяти формуванню патріотичних почуттів учнів. 26 квітня – новий відлік в історії часу українського народу, 32 роки виповнилося з моменту трагічної аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
|