Середа
24.01.2018
04:16
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Рівненська ЗОШ І-ІІст. № 16
Головна Реєстрація Вхід
Батькам »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

 

2014-2015 н.р.

2015-2016 н.р.

2016-2017 н.р.

Олімпіада «Юне обдарування»

ІІ місце у номінації «Математика»

(вч. Легка Л.М.)

-

-

Змагання з початкового технічного моделювання

ІІІ місце у конкурсі «Виготовлення моделі транспортної техніки»

ІІІ місце у конкурсі «Виготовлення моделі літака»

(вч. Легка Л.М.)

ІІІ місце у конкурсі «Виготовлення моделі транспортної техніки»

(вч. Мішук Н.А.)

ІІІ місце у конкурсі «Виготовлення моделі літака» (вч. Легка Л.М.)

ІІ місце у конкурсі «Виготовлення моделі транспортної техніки»

(вч. Гнатюк Л.Б.)

 

Олімпіада «Юне обдарування»

(англійська)

-

-

-

Олімпіада «Юні знавці Біблії»

І місце серед учнів 6 класів

ІІ місце серед учнів 2 класів

(вч. Синюк О.П.)

ІІІ місце серед учнів 3 класів міста

ІІ місце серед учнів 7 класів на Всеукраїнському рівні

(вч. Синюк О.П.)

ІІ місце серед учнів 5 класів міста

ІІІ місце серед учнів 9 класів

(вч. Синюк О.П.)

 

Конкурс знавців рідної мови ім. П.Яцика

І місце серед учнів 6 класів у міському турі

ІІ місце серед учнів6 класів у обласному турі

(вч. Євсович М.В.)

-

-

Олімпіада "Крок"

ІІІ місце – українська мова

6 клас (вч. Євсович М.В.)

ІІ місце – математика 5 клас (вч. Лукашевич О.Г.)

ІІІ місце – українська мова    3 клас (вч. Дзюбук Г.В.)

ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

 

-

ІІ місце- українська мова та література

 (вч. Євсович М.В.);

ІІІ місце – хімія

(вч. Герасимчук В.Д.);

ІІІ місце – правознавство

(вч. Синюк О.П.)

ІІІ місце – українськ мова      7 клас (вч. Шавловська Л.Л.)

МАН

-

ІІ місце у міському етапі (секція «Медицина»)

(вч. Герасимчук В.Д.)

 

ІІІ місце у міському етапі (секція «Релігієзнавство»)

(9 клас – вч. Синюк О.П.)

ІІІ місце у міському етапі (секція «Математика»)      

(9 клас – вч. Лукашевич О.Г.)

"Я голосую за мир"

2 роботи надруковано

(вч. Гнатюк Л.Б., Легка Л.М.)

6 робіт надруковано (вч. Мішук Н.А., Дзюбук Г.В., Євсович М.В.)

7 робіт надруковано (вч. Грицина О.В., Легка Л.М.)

Всеукраїнський конкурс «Обיєднаймося, брати мої»

ІІІ місце -  6 клас

(вч. Синюк О.П.)

ІІІ місце -  9 клас

(вч. Синюк О.П.)

ІІ місце – 4 клас

(вч. Гнатюк Л.Б.)

ІІІ місце – 5 клас

(вч. Дзюбук Г.В.)

ІІІ місце – 2 клас

(вч. Леськів Л.А.)

ІІІ місце – 7 клас

(вч. Синюк О.П.)

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

Учасників – 50,

5 – добрий результат

(вч. Легка Л.М.,Лукашевич О.Г., Лапюк І.С.)

Учасників – 60,

3 – добрий результат

(вч.Лукашевич О.Г., Лапюк І.С.)

Учасників – 51,

4 – добрий результат

(вч.Лукашевич О.Г., Дзюбук Г.В.)

Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер"

Учасників – 12,

3 – добрий результат

 

Учасників – 12,

2 – добрий результат

(вч. Лапюк І.С.)

Учасників – 11,

1 – добрий результат

(вч. Лапюк І.С.)

Конкурс з фізики "Левеня"

14 учасників

18 учасників,

6 – добрий результат

21 учасник,

3 – добрий результат

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді ім.. Т.Шевченка

ІІ місце (вч. Євсович М.В.)

ІІІ місце (вч. Шавловська Л.Л.)

ІІІ місце (вч. Євсович М.В.)

-

Всеукраїнський конкурс «Моя Батьківщина Україна»

ІІІ місце

(вч. Синюк О.П.)

ІІІ місце

(вч. Синюк О.П.)

ІІІ місце

(вч. Синюк О.П.)

Конкурс юних екскурсоводів краєзнавців

ІІ місце

(вч. Синюк О.П.)

ІІ місце

(вч. Синюк О.П.)

ІІ місце

(вч. Синюк О.П.)

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Учасників – 17

7 - диплом ІІІ ступення Всеукраїнського рівня,

1- диплом І ступення Регіонального рівня

(вч. Шавловська Л.Л., Євсович М.В.)

3 учасники

(вч. Гнатюк Л.Б.)

 

Конкурс «Юні знавці світової літератури»

Учасники - 3 (лауреат)

(вч. Ревут О.І.)

ІІ місце (кер.гуртка Лукашук Д.М.)

 

І місце (кер.гуртка Лукашук Д.М.)

 

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок осінній»

«Колосок весняний»

Учасників – 20

9 – лауреатів,

11 – призерів

 

 

Учасників – 11

Учасників – 15

 

 

 

Учасників - 6

Конкурс «Поліські пересмішники»

-

ІІІ місце (кер.гуртка Лукашук Д.М.)

ІІІ місце (кер.гуртка Лукашук Д.М.)

Конкурс читців декламаторів «Живи, Кобзарю»

-

І та ІІ місце (кер.гуртка Лукашук Д.М.)

І місце (кер.гуртка Лукашук Д.М.)

ІІІ місце (вч. Грицина О.В.)

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»

-

Учасники- 34

3-бронзи (вч. Ревуцька О.С., Синюк О.П.)

-

Всеукраїнський фестиваль «Весняний первоцвіт»

ІІ місце (вч. Кісільчук І.М)

 

ІІІ місце (вч. Кісільчук І.М)

Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Грінвіч»

 

 

Срібний сертифікат – 1 учень   2 клас (вч. Заваліна Т.А.)

Золотий сертифікат – 5 учнів   6 клас (вч. Іванюк Л.А.)

Конкурс на краще декламування поезій англійських класиків англійською мовою

 

 

ІІ місце – 4 клас

(вч. Заваліна Т.А.)

ІІІ місце – 5 клас

(вч. Іванюк Л.А.)

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Порівняльний аналіз за три роки показує, що активність вчителів та результативність учнів підвищується.

    Продовжилася робота щодо  впровадження в школі роботи класів з інклюзивним навчанням. У 2016-2017 навчальному році було організовано інклюзивне навчання  для двох учнів: Пацовського Павла –  учня 2 класу,  Зінчука Олега –  учня 4-Б класу.  Протягом року у школі працювала мультидисциплінарна комісія, в яку входять вчителі класів з інклюзивним навчанням, асистенти вчителів Олексієвець І.М. та Легка І.С., вчитель корекційно-розвиткових занять Котяй Н.І., практичний психолог Черняховська К.В.  Протягом року було проведено чотири засідання, на яких обговорювались результати проведеної роботи, проблеми, з якими зіштовхувались педагоги та приймалися рішення щодо їх вирішення. На засідання мультидисциплінарної комісії запрошувались також батьки дітей з особливими потребами. Крім того, з цими учнями проводились корекційно-розвиткові заняття з психологом та соціальним педагогом, вчитель корекційно-розвиткових занять Котяй Н.І проводила заняття з корекції вад розвитку  та  лікувальної фізкультури.

            Протягом 2016-2017 навчального року згідно графіка вчителями було пройдено курси підвищення кваліфікації в РОІППО, а саме:

  •  Леськів Л.А., вихователь ГПДвересеньгрудень  2016 року;
  •  Леськів Л.А., вчитель образотворчого мистецтва листопад  2016 року;
  •  Дзюбук Г.В.,  вчитель  початкових класів  квітень 2017 року;

-  Олексієвець І.М., соціальний педагог –  жовтень 2016 року;

-  Давидюк Т.В., вчитель початкових класів грудень 2016 року;

-  Лукашевич О.Г., вчитель математики –  квітень 2016;

          Згідно поданих керівником списків педагогічних працівників до атестаційної комісії, які підлягають черговій атестації в  2016–2017 навчальному році, протягом навчального року  атестувалися такі вчителі:

-  Синюк Оксана  Павлівна – вчитель історії, правознавства,

-  Легка Лариса Мефодіївна – вчитель початкових класів,

-  Давидюк Тетяна Володимирівна - вчитель початкових класів,

-  Черняховська Катерина Володимирівна – практичний психолог,

-  Лукашевич Орест Гурійович – вчитель математики,

-  Леськів Людмила Андріївна – вихователь ГПД, вчитель образотворчого мистецтва,

- Олексієвець Ірина Михайлівна – вихователь класу з інклюзивним навчанням.

          Атестаційною комісією вивчалась педагогічна діяльність осіб, які  атестувалися. При вивченні проводилися відвідування уроків, позаурочних заходів; вивчення рівня досягнень учнів з предмета; ознайомлення з даними про участь педагогічного працівника в роботі методичних об’єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією навчально – виховної роботи; огляд навчальної бази кабінетів, співбесіди з педагогами. Вчителі  брали активну участь у методичній та позакласній роботі різних рівнів у міжатестаційний період.

          На засіданнях атестаційної комісії вчителі  представили свої портфоліо, де в короткій формі ознайомили  зі своїм досвідом  роботи. Синюк О.П., Легка Л. М. проатестовані на кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та отримали звання «вчитель – методист». Давидюк Т.В. підтвердила кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Вчителі Черняховська К.В., Лукашевич О.Г., Леськів Л.А. були проатестовані на   кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Леськів Л.А., вчитель образотворчого мистецтва, проатестован на   кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» Олексієвець І.М. про атестована на  кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

            Протягом року вчителі  школи вивчали досвід роботи вчителів міста, поновлювали матеріально – технічну  базу кабінету. Всі кабінети оснащені сучасними телевізорами, які використовуються як монітори. Педагогічний колектив продовжує роботу над впровадженням педагогіки життєтворчості, а також педагогіки успіху та педагогіки співробітництва, особистісно–орієнтованої педагогіки, здоров’язберігаючих та інтерактивних  технологій навчання.

              Традиційним стало у школі проведення  предметних тижнів: самоврядування,  рідної мови, початкових клсів, ГПД, правознавства, математики, фізичного виховання, Шевченківський тиждень. Так як 2016 рік в Україні був роком англійської мови, велику увагу приділялося її вивченню та проведено ряд заходів для учнів школи, взято участь у конкурсах різних рівнів.

             

        Наступна сторінка

Друзі сайту
  • Сайт МОіНУ
  • Рівненська міська рада
  • Освіта рівненщини
  • Рівненський РОІППО
  • ІНФО-ЦЕНТР
  • Управління освіти м. Рівного
  • Освіта м. Рівного

  • Пошук

    Календар
    «  Січень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031