Четвер
22.03.2018
13:12
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Рівненська ЗОШ І-ІІст. № 16
Головна Реєстрація Вхід
Новини »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини нашої школи

 

          Відповідно до плану роботи школи на 2017 - 2018 навчальний рік, з метою закріпити та систематизувати здобуті знання; розвивати пам'ять, увагу; формувати вміння аналізувати, висловлювати свою думку, робити висновки; виховувати інтерес до вивчення географії та формування ціннісного ставлення до природи з 12 по 16 березня 2018 року у школі було проведено тиждень географії. Зокрема, організовано виставку літератури для учнів 6-9 класів на тему «Мій рідний край», проведено конкурс-вікторину на тему «Цікава  географія», конкурс-виставку - „Ми  і  Земля – одне  ціле” (малюнки,  вірші,  казки,  фото  про  планету  Земля,  природу,  рослини,  тварини.) для учнів 6-9 кл., інтелектуальну гру “Перший успіх” для учнів 8 класу, географічну гру «Юні ерудити» учасниками якої були учні 6 класу, пізнавальну гру «Цікава географія України» 8-9 клас, географічну вікторину „Щасливий випадок” 9 клас, конкурс знавців географії «І відкривається острів скарбів!» 7 клас, разом з учнями 6-9 клсів здійснено географічну  мандрівку „Фортеця  знань”, а також переглянуто відео з цікавої географії 6-9 класи. Завершився тиждень географіїзахистом міні-проектів з теми «Природні явища», де учні  6-9 класів показали високий рівень знань, вмінь, навичок.

 

 

        У період з 26 лютого по 16 березня у школі проходив фестиваль відкритих виховних годин «Не забувай ні на хвилину свого призначення, ЛЮДИНО!». Метою даного фестивалю є підготовка до педради «Духовно -  моральне виховання дітей у «Школі щасливої дитини» та формування духовно  багатої, всебічно розвиненої особистості, ознайомлення учнів з народною і світовою духовною спадщиною, акцентування уваги школярів на духовні пріоритети та  формування в них системи цінностей. Оскільки основними вартостями у побудові нашого майбутнього є ДОБРО, КРАСА, ІСТИНА, СВОБОДА, на що і звертають увагу класні керівники у реалізації виховної діяльності зі своїми вихованцями.         

 

 

         5 лютого 2018р. відбулася програма за участю ілюзіоністів Рівненської обласної філармонії, які продемонстрували свої вміння робити фокуси, дарувати гарний настрій, дивитися на світ іншими очима і просто радіти життю.

          

         Другого лютого 2018р. в школі була відзначена 74 річниця вигнання німецьких окупантів з Рівного. Цього дня для учнів 5 - 6 класів була організована виїзна екскурсія  на тему «Шляхами подвигу і слави» у супроводі екскурсоводів Рівненського обласного краєзнавчого музею. Метою даного заходу було поглибити знання учнів з історії рідного краю даного періоду, ознайомити з цікавими фактами про м.Рівне та виховати почуття патріотизму, повагу, любов до Батьківщини.

 

       29 січня 2018р. у школі відбулися ряд заходів щодо вшанування Дня пам”яті героїв Крут, з метою увіковічнити подвиг українських юнаків, з історичного досвіду продемонструвати їхню відданість, палку любов та жертовність в ім”я своєї Батьківщини. Виховниками закладу було організовано інформаційний стенд «Герої Крут – нащадків взірець» та проведено виховні години, бесіди, диспути, відео уроки, уроки пам”яті.

 

          Протягом 19 по 22 січня 2018 року в школі було заплановано ряд заходів для відзначення Дня соборності України, а саме виставка художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки «День Соборності України»; уроки Єдності з відео переглядом сюжетів документальних кадрів «Акт Злуки УНР та ЗУНР»,  «День Соборності – перше свято України» (1-9 кл.); конкурс творчих робіт «Яким я бачу майбутнє моєї держави» (5-6 кл.); експрес – гра «Що ти знаєш про Україну?» (7кл.); історичний квест «Соборна моя Україна» (5-8 кл.); виступи лекторських груп «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави” (УС, центр «Знання»); випуск шкільних газет «Історичне значення Акту Злуки українських земель», «Історія української державності». (8-9 кл.); живий «Ланцюг єдності» (1-9 кл.); боді арт «Ми діти твої, Україно!». Учні та педагоги виявили неабияку творчість, винахідливість, ерудованість під час проведення заходів. В ці дні у школі істотно відчувалась єдність українського духу, нації, непереборне почуття відповідальності за майбутнє України. Символом Дня Соборності України стала – вишиванка, як вияв любові та патріотизму до Батьківщини.

 

 

           На засіданні педагогічної ради підводилися підсумки роботи педагогічного колективу над науково-методичною проблемою школи "Підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів та підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом упровадження інноваційних освітніх технологій у "Школі щасливої дитини", відзначалась роль адміністрації школи в удосконаленні педагогічної майстерності, роль педагогічної майстерності вчителя в забезпеченні інноваційного розвитку школи; голови методичних об'єднань вчителів природничо-математичного циклу Герасимчук В. Д., суспільно-гуманітарного циклу Іванюк Л.А. та початкових класів Мішук Н.А. відзначили роль методичного об'єднання в саморозвитку особистісно-професійного потенціалу й у становленні сучасного вчителя як конкурентноспроможного фахівця; практичним психологом Черняховською К.В. було проведено і проаналізовано анкету "Вчительська праця поза очі" .

           29 січня на базі Бібліотеки № 6 був проведений бібліотечний урок для учнів 5 - А класу, присвячений 100-тій річниці Битви під Крутами.

            "Рівне Різдвяне" - під такою назвою відбулась оглядова екскурсія-похід учнів ЗОШ І-ІІст.№ 16, учасників "Клубу вихідного дня" вулицями рідного міста. За фотоматеріалами готується вихід шкільної стіннівки.

            Протягом 19 по 22 січня 2018 року в школі було заплановано ряд заходів для відзначення Дня соборності України, а саме виставка художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки «День Соборності України»; уроки Єдності з відео переглядом сюжетів документальних кадрів «Акт Злуки УНР та ЗУНР»,  «День Соборності – перше свято України» (1-9 кл.); конкурс творчих робіт «Яким я бачу майбутнє моєї держави» (5-6 кл.); експрес – гра «Що ти знаєш про Україну?» (7кл.); історичний квест «Соборна моя Україна» (5-8 кл.); виступи лекторських груп «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави” (УС, центр «Знання»); випуск шкільних газет «Історичне значення Акту Злуки українських земель», «Історія української державності». (8-9 кл.); живий «Ланцюг єдності» (1-9 кл.); боді арт «Ми діти твої, Україно!». Учні та педагоги виявили неабияку творчість, винахідливість, ерудованість під час проведення заходів. В ці дні у школі істотно відчувалась єдність українського духу, нації, непереборне почуття відповідальності за майбутнє України. Символом Дня Соборності України стала – вишиванка, як вияв любові та патріотизму до Батьківщини

              

 

          26 грудня 2017 року класними керівниками Лукашевичем О.Г., Ревуцькою О.С., Черняховською К.В., Олексієвець І.М. було організовано похід до Рівненського обласного драматичного театру на святкову новорічну виставу «Золоте курча». Діти поринули у чарівний світ казки, новорічних див, зустрілися зі Святим Миколаєм. 

 

             22 грудня 2017 року з учнями 6 класу було проведено годину спілкування «Правила обережності». Для бесіди було запрошено спеціаліста з організації «Рівнегаз», яка розповіла дітям правила користування  побутовими  газовими приладами.

           15 грудня відбувся благодійний новорічно – різдвяний ярмарок «Врятуємо життя разом!» на лікування дітей ЗОШ №4, 25, 6, які прагнуть одужати. Завдяки батькам та учням нашої школи, а саме Дробот О.Б., Денищук Т.М., Єремейчук Н.В., Маляр Г.Ю., Швед Н.С., Лавренюк М.П., Білицькій Н.Ф., Семенюк О.В. ярмарок був насичений українськими традиціями випічки, зимовим колоритом ідей, бо ті кулінарні шедеври, які вони створили – незабутні. Саме ці батьки та їхні діти зарядили настроєм, поділилися частиночкою своєї любові з тими, хто купували їхні тістечка, печиво, пончики та вироби зроблені власноруч. Було зібрано 3016 гривень. Учні школи з надією чекають швидкого одужання Іванни, Марти та Владислава.        

            

          Добрими справами славиться Рівненська ЗОШ І-ІІ ст.№16. В рамках проекту «16 добрих справ 16 школи» було проведено благодійний концерт «Теплі долоньки» на підтримку дітей з особливими потребами та дітей, які опинилися у важких життєвих ситуаціях. Мова піде про дуже вольових, цілеспрямованих, з великим серцем дітей. З дитинства їх оточують люблячі, турботливі батьки, які доглядають, плекають, вимагають високих досягнень у навчанні. А вони, як і кожна дитина, мріють мати багато друзів, люблячих і щасливих батьків – бо це два крила, які їх надихають жити, повірити в себе. Кажуть, що в них особлива місія в житті – нести у світ добро, яке часто не помічають, приносити молитву за інших, про яку ніхто не дізнається, радіти дрібницям, на які мало хто звертає увагу і переліку цьому немає меж. Директор школи Шавловська Лариса Львівна зуміла знайти небайдужих людей, щоб організувати для цих дітей справжнє свято щастя, радості та добра. Небайдужість проявили батьки с. Новий Двір, депутат міської ради Чугуєвець Анатолій та інші, які побажали залишитися неоголошеними. Ці люди виявили бажання зробити подарунки для цих дітей, про які вони давно мріяли. Сльози співчуття не залишили осторонь усіх присутніх у залі від радості дітей, яким було вручено неочікувані, але дуже бажані подарунки. Своїми маленькими долоньками вони торкалися і передавали тепло своїх сердець  дорослим долоням небайдужих людей, які роблять цей світ добрішим, світлішим та радіснішим.  На благодійний концерт були запрошені солісти міського палацу культури «Текстильник»  Микола Бобрик та Анна Римчук  у супроводі ансамблю сучасного танцю «Діаденс» під керівництвом Елли та Дмитра Манелюків, лауреат Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, викладач кафедри народних інструментів РДГУ, кандидат педагогічних наук Любомир Пастушенко та народний ансамбль «Гармонія» клубу c Новий двір. Тепло своїх сердець передали один одному усі присутні в залі, зворушили серця та душі гостей, батьків. Тож давайте частіше призупиняти свій життєвий ритм, люди, щоб подарувати тим, кому це найпотрібніше хвилину свого часу і порадіти разом з ними!

 

            З метою популяризації книги, формування ціннісного ставлення до власного здоров`я серед учнів 3-9 класів бібліотекарем школи Черняховською К.В. було проведено конкурс «Моє перше книговидання». Діти писали казки та вірші про цінність здоров`я. Школярі спробували себе у ролі автора, ілюстратора, редактора та видавця власної книги. Переможцями конкурсу стали: Кісільчук Христина та Карпець Олександра (учениці 3 класу), Ярмолюк Роза (учениця 9 класу). Презентація книг відбулася під час бібліотечного уроку у 3 класі.  Учні були у захваті від авторських казок «Неслухняна Марічка», «Вправний горобець», «Досить їсти», «Казка про здоров’я і гаджети», «Порося Бруднуся». Переможниці конкурсу були нагороджені грамотами та призами.

          Бажаємо юним письменницям творчого натхнення та нових звершень!!!

            6 грудня в нашій школі відбулося військово-спортпивне свято присвячене до Дня Збройних сил України. Головною метою свята було виховувати повагу й гордість за Збройні сили України, закрітипи знання та вміння з основ військової служби, перевірити фізичні навички учнів, розвивати дисциплінованість, організовуваність, виховувати почуття товариства. У змаганнях взяли участь збірні учнів 5-9 - х класів.  Учні змагались у подоланні смуги перешкод, цивільному захисті населення. У цікавій та запеклій боротьбі перемогу здобула команда "Кіборгів". Свято підготував вчитель фізичної культури Панасюк В. В.

 

           Відповідно до плану роботи школи на 2017 - 2018 навчальний рік, з метою ознайомлення та вдосконалення знань учнів з правової освіти, її важливою роллю в житті суспільства, формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави з 04 по 08 грудня 2017 року у школі було проведено Всеукраїнський  тиждень права. Зокрема, організовано виставку літератури для учнів 1-9 класів на тему «Закон. Мораль. Право», представленно презентації «Права людини» серед учнів 7-9 класів, проведено урок з основ правознавства «Конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина. Механізми захисту прав та свобод людини і громадянина» у 9 класі, правовий тренінг серед учнів 7-9 класів, брейн-ринг «Я знаю свої права» для учнів 7 класу, казкову вікторину «Захист прав дитини – це перш за все завдання держави» серед учнів 5-7 класів, соціологічне опитування «Діти та молодь про свої права» серед учнів 5-7 класів, виставку малюнків «Права дитини в малюнках», а також переглянуто науково-популярний фільм «Конвенція про права дитини» учнями 5-7 класів. Завершився тиждень права виховним заходом «Закон і ми» для учнів 5- 9 класів.

       

            24 листопада учнями 7 класу та класним керівником Олексієвець І.М.  було проведено захід присвячений пам`яті жертвам Голодомору  «Свічка плакала в скорботі». Метою якого було вшанування світлої пам`яті безвинно замучених голодом людей, поглибити знання про роки Голодомору в Україні та його наслідки для українського народу. Захід був пронизаний фактами, які виховували повагу до історичного минулого українців.  Кульмінаційним моментом заходу був парад хліба, що символізував безсмертя душі, родючість української землі, пам`ять про страшні часи Голодомору. Хліб випікали власноруч батьки учнів 1-9 класів. По завершенню весь хліб було передано для одиноких людей похилого віку за сприяння Товариства Червоний Хрест.

 

           Підростаюче покоління ЗОШ№ 16 продовжує традиції рідної школи -  "Клуб вихідного дня" у 2 класі: Краєзнавчий музей і парк ім. Т. Г. Шевченка .

 

      Посвята у першокласники

         Найактивнішими учасниками акції " Зроби годівничку" стали першокласники. Гідна зміна росте в Школі щасливої дитини. 

         Ось наші переможці конкурсу малюнків "Україна без корупції", їхні роботи відправленні на міський конкурс

      17 листопада у 4 класі пройшла вікторина та конкурс з Правил дорожнього руху та конкурс малюнків на тему "Безпека дорожнього руху."

      14  листопада у 8 класі була проведена бесіда з Правил дорожнього руху, перехід багатосмугової дороги.

 

      13 листопада у 5-А класі відбулася вікторина "Мій друг - безпечний рух", під час якої учні у формі змагання - гри продемонстрували знання Правил дорожнього руху.

 

        День писемності пройшов на високому рівні: вчителі провели святкову лінійку, де учасниками стали учні; кожен класовод провів класні години, а в шкільній їдальні посмакували традиційною українською стравою - варениками. А конкурс малюнків "Наша мова калинова" став завершенням всіх заходів які провели вчителі.

       

     З 13 по 19 листопада ми стали учасниками заходів по збереженню здоров'я пішоходів. Цікаві заходи ще раз вплинули на правильну поведінку учнів - пішоходів.   

      9 листопада у Рівненській ЗОШ І-ІІ ст.№ 16 відбулося свято "День української писемності та мови." Учні 5-7 класів виразно декламували поезію, співали пісню "Ми нащадки славних козаків", а учні 6-9 класів розповідали про внесок Т. Шевченка, І.Котляревського, Лесі Українки та І. Франка у розвиток української писемності та мови. Свято супроводжувалося запальними танцями, які виконували учні 8 класу. На завершення на всіх чекав сюрприз  - "руханка" до Дня української писемності та мови, до якої були залучені не лише школярі, а й вчителі та адміністрація.

 

            2 листопада 2017 року практичним психологом Черняховською К.В. було проведено засідання імідж-клубу для вчителів «Успіх - основа щастя». Під час тренінгу «Як стати успішним?» педагоги ознайомились з різними підходами до визначення поняття «успіх», оцінювали рівень власної успішності у таких основних сферах як робота, особисте життя і здоров`я. Розглядалося питання ресурсів і перешкод у досягненні успіху. Педагоги створювали колаж «Формула щастя». Тренінг сприяв підвищенню самооцінки та успішності педагогів.

 

         02.11.2017 року у школі був проведений педагогічний консиліум "Коучинг як сучасна педагогічна технологія". Цей методичний захід є підготовчою роботою до проведення засідання педагогічної ради "Допомогти засти успішним - місія " Школи щасливої дитини".

   

            Традиційно у жовтні місяці у Рівненській ЗОШ №16 було проведено конкурс-виставка "Осінній вернісаж", де учні проявили свою фантазію, креативне мислення та вміння робити поробки з природнього матеріалу.

           Учні Рівненської ЗОШ І –ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради разом з батьками взяли участь у реалізації духовно – просвітницького проекту «Дорога до храму», який запроваджено з ініціативи заступника начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Сичик Катерини Іванівни у м. Рівному для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Мета даного проекту передбачає відродити духовні цінності українського народу, озброїти підростаюче покоління знаннями про Бога, щоб спрямувати суспільство у майбутньому на шлях правди, справедливості та добра.

         Організація екскурсій для учнів у Свято – Покровський кафедральний собор стала сходинкою до пізнання істини. Завдяки Хоміцькій Мирославі Анатоліївни – завідувачці недільної школи при Свято – Покровському кафедральному соборі – екскурсії проходять ніби на одному диханні, її бесіди на морально - духовні теми спонукають на роздуми про Бога, до розмов з Богом та самовдосконалення. Одночасно у Рівненській ЗОШ І –ІІ ступенів №16 стартував свій проект «16 добрих справ», який перегукується з міським проектом і має на меті зміцнити морально – духовні цінності учнів, партнерські відносини у вихованні молоді з місцевими релігійними центрами с.Новий Двір та відвідати релігійно – духовні центри України.

            Відвідавши Покровський собор, учні та батьки висловлюють щиру подяку її організаторам, за отримані знання, приємні враження, цікаву незабутню зустріч з Хоміцькою М. А. та чудову благословенну, життєдайну атмосферу храму. Хай Бог благословить Україну та зміцнить віру українського народу!

           У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек на тему: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" у нашій школі були проведені конкурси і різні заходи: " В гостях у бабусі Медуниці", "Ми бережемо власне здоров'я " - фотоконкурс...

         Для учнів початкової школи вчителі організували прощальну дискотеку перед канікулами

          А ось наші перші нагороди! 

         Щоб навчання було цікавим і пізнавальним вчителі початкових класів організували захід "Вистава наукових чудес"

        Традиційні шільні заходи здружують і учнів, і батьків, і вчителів (виставка "Осінній вернісаж"). Уроки читання - це уроки пізнання. Діти з радістю їх проводять у бібліотеці.

           Вчителями суспільних дисциплін були проведені показові уроки для вчителів школи.

 
Урок історії у 5-Б класі з теми "". Вчитель Ревуцька О. С. Урок "Я у світі" у 4 класі з теми "Досягнення успіху. Навчання як засіб досягнення життєвої мети". Вчитель Грицина О. В.

           20 жовтня 2017 року на годину спілкування була запрошена Лейтенант поліції, інспектор із зв'язку з громадськістю Управління патрульної поліції в м. Рівному Боярська Іванна, яка спілкувалася з учнями на тему: "Безпека на дорозі, вдома, на вулиці" та подарувала книжечки з навчальною інформацією.

        Дні імениників є одним з найулюбеніших заходів у 5 - Б класі, де класним керівником  Ревуцькою О.С. та унями створюються кульки побажань від щирого серця,  що згуртовують та зближують маленьку класну родину в єдину міцну сімю. Лунають щирі вітання, побажання в адресу іменинників, а незамінним атрибутом свята залишаються солодощі від іменинників.

       17 жовтня у школі був проведений майстер-клас вчителем зарубіжної літератури Лавренчуком В. П. (кондидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти). Вчителі школи мали можливість ознайомитись із використанням завдань асоціативного характеру, як способу розвитку творчої діяльності учнів.

         Крім цього до Дня захисника Вітчизни та свята Покрови у школі відбувся конкурс стройової пісні «Червона калина», в якому учні 1 – 9 класів взяли активну участь. Підготовлені емблеми до одягу, костюми, козацькі атрибути, засвідчили серйозну підготовку класних керівників, учнів, батьків до проведення конкурсу. Патріотизм, любов, козацька звитяга були відчутні у кожному виступі, тому переміг кращий з кращих.

         До Дня захисника Вітчизни та свята Покрови у школі відбулося  «Свято мужності і відваги»,  на якому піднімалися проблеми сьогодення та формування патріотизму, любові до України. Під час заходу було проведено історичний екскурс даного свята, його витоки та історія.

          13 жовтня в Рівненській ЗОШ І-ІІст. № 16 Рівненської міської ради відбулося спортивно-патріотичне свято до Дня захисника Вітчизни «Свято в козацькому курені» серед учнів 5-х класів. Метою заходу було розвивати у дітей спритність, швидкість, силу; поглибити знання про козаків, формувати здоровий спосіб життя, виховувати любов до України, повагу до національних традицій, почуття колективізму та взаємодопомоги. Дві команди «Козачата» та «Січовики» проходили такі випробування як «Переправа на хортицю», «Звари куліш», «Мандрівка з перешкодами», «Посадка та збирання картоплі», «Збий булаву», а також прийняли участь у історичній вікторині і випробували свої сили у «Перетягуванні канату». У  запеклій спортивній боротьбі перемогу здобула дружба.

 

        Львів надзвичайне місто!!! Воно має просто неймовірну ен

Друзі сайту
 • Сайт МОіНУ
 • Рівненська міська рада
 • Освіта рівненщини
 • Рівненський РОІППО
 • ІНФО-ЦЕНТР
 • Управління освіти м. Рівного
 • Освіта м. Рівного

 • Пошук

  Календар
  «  Березень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031