Середа
24.10.2018
04:28
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Рівненська ЗОШ І-ІІст. № 16
Головна Реєстрація Вхід
Новини »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини нашої школи

                  Цікаво і пізнавально пройшло знайомство учнів 1-Б класу з краєзнавчим музеєм!

 

        Протягом вересня-жовтня лідерами учнівського самоврядування були проведені акції "Турбота" та "Милосердя". Учнями школи було зібрано та передано овочі, фрукти, крупи для дітей Рівненської обласної дитячої лікарні та дитячого відділення облтубдиспансеру. Надіємося, що зібрані продукти харчування принесуть швидке одужання та багато посмішок тим, хто цього потребує.

 

     16 жовтня інспектор ювенарної превенції Рівненського ВП разом з учнями 2 класу провела виховну годину в музеї, присвячену нашому минулому та козацтву.

            12.10.2018 р. учні 2 класу радіють перемозі у партріотично-козацькому квесті "Загубили булаву". Наша переможниця "Вміє перемагати, бо вміє берегти"

           12 жовтня до Дня захисника Вітчизни, Дня козацтва, УПА, свята Покрови було організовано патріотично-козацький квест "Загубили булаву" для учнів 1-9 класів. Мета - пригадати звичаї, традиції, історію, спритність та загартування козаків, перевірити свою силу та знання про добу казаччини. Конкурентність, боротьба за лідерство, перемогу додавали сили та енергії дітям, відчуття радості. Переможцям стали учні 1-А, 1-Б, 6, 8 класів.

         06 жовтня 2018 р.учні 6 класу, з класним керівником Рувуцькою Ольгою Станіславівною та батьками здійснили незабутню екскурсію у м.Кременець, де відвідали легендарну гору Бона, ботанічний сад, а також джерело Святої Анни. Враження неймовірні, настрій піднесений, а спогади неповторні. Традиції класу учнів, батьки та класний керівник запровадили, тепер мусимо підтримувати для спільної мети - виховати особистість всебічно розвинуту, гідного громадянина України.

           5 жовтня 2018 р., до Дня вчителя, учні виявили ініціативу створити музичну платформу, з метою креативно привітати вчителів з професійним святом. Музична платформа подарувала масу позитивних емоцій, відкрила нові таланти та додала всім натхнення на нові звершення.

                 

            04 жовтня 2018 р. у школі проведено виставку  учнівських виробів із побутових відходів «Друге життя побутових відходів». Мета виставки: надання другого життя побутовим відходам, які втратили своє призначення для усвідомлення соціальних та економічних переваг екологічних технологій переробки вторинної сировини. На виставці представлені вироби, виконані із побутових відходів − одноразового посуду, шкаралуп від фісташок, картонних коробок, старих дисків, старих газет, порожніх пластикових пляшок з-під йогурту, стружки з олівців, тетра пакетів з соку і молока та багато інших. Так як матеріал для виготовлення того чи іншого виробу з побутових відходів досить таки неординарний, то готові вироби вийшли креативними і незвичайними. Використовуючи пластикові ложки, виделки і тарілки учні зробили багато різних виробів. Разом із шматочками тканини перетворили пластикові виделки в красиві віяла, ложки використали для створення цікавих кольорів для оформлення букетів тощо. Із пластикових пляшок, пакетів від соків і молока виготовили красиві вази – олівців, кашпо для вазонів, шкатулки тощо. Перш ніж викидати сміття, подумайте, може, на перший погляд вже непотрібним речам ви зможете дати друге життя, тим самим не тільки прикрасивши свій будинок, але і зберегти планету.

                 Сірники не іграшка для дітей! Про це точно знають учні 1-Б класу після відвідування 21.09.2018 р. музею "Промінець".

         21.09.2018 учні та вчителі готувалися до Міжнародного дня миру. Були сплановані заходи для допитливих, маленьких розумників, справжніх патріотів України, з метою утвердження міжнародних засад миру та скорішого настання миру на Сході України. Учні школи брали участь у майстр класі "Голуб миру", стріт арті на асфальті "Ми за мир в усьому світі", флеш мобі "Мир понад усе", виставці малюнків, виховних класних заходах. Учнівська громада впевнена лише в єдності наша сила.

        Під час проведення тижня булінгу 10-14 вересня було організовано зустріч з дільничим інспектором ювенальної превенції Понкратенко О.С. з метою попередження булінгу у школі та профілактики правопорушень неповнолітніми. Бесіди були проведені у 1-9 класах відповідно віковим особливостям учнів. Відбувся діалог, який дав можливість знайти відповіді на усі запитання.

          І в навчанні, і в святкуванні - разом. 4 - ий клас - завжди згуртований! Любов до ближнього понад усе!

               Заняття у 8 класі на тему : "Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання". Мета : виховати у дітей почуття толерантності, бути не байдужим до чужого горя, запобігати дитячому насиллю, виховувати культуру спілкування.

             Заняття з елементами тренінгу "Стоп булінг !" з учнями 7 класу. Головний меседж години спілкування - "Захисти себе! " та "Не будь байдужим! ". Класний керівник та практичний психолог Черняховська К.В.

                    "Життя БЕЗ булінгу" - під таким гаслом пройшла година класних керівників у 2 та 3 класах. Чудово, коли всі щасливі!

       07.09.2018 р. у  Рівненській ЗОШ № 16 I-II ст. були проведені патріотична зарадка та спортивні змагання присвячені Дню фізичної культури і спорту України. Головна мета заходу : формування здоров`я збережувальних компетентностей ігровими засобами, популяризація здорового способу життя серед учнівської молоді, залучення дітей шкільного віку до занять масовим спортом, визначення кращих спо

                    03.09.2018 р. у "Школі щасливої дитини" відбувся перший урок присвячений незалежності України, євроінтеграції. Класними керівниками були підібрані цікаві інноваційні форми роботи для активізації пізнавальної діяльності, та формування патріотизму, любові до своєї Батьківщини.

 

             01.09.2018 відбулася урочиста церемонія присвячена першокласникам 2018-2019 н.р. НУШ. Учні 1 класу з зацікавленістю, допитливістю та радістю переступили поріг "Школи щасливої дитини".

           

         У період з 22.05 по 25.05 в школі було проведено тиждень безпеки  дорожнього руху «Ми - за безпеку руху!» метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Зокрема, проведено тематичну  лінійку «Ми - за безпеку руху!»,  конкурс знавців правил дорожнього руху, серед учнів 2- 4 класів,  бесіду «Азбука дорожньої безпеки», 1 клас, годину спілкування  у 4 класі на тему «Будь обережним на дорозі», виховну годину «Світлофор Моргайко», 3 клас,  круглий стіл «Безпека руху – безпека життя»,    8 клас, тренінг «Правила дорожнього руху єдині», 5-Б клас, вікторину «Дорожня грамота», з учнями  5-А розроблено і розповсюдженно пам’ятки-буклети «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху», учнями 8 класу, конкурс віршів та загадок про дорожній рух, 2-8 класи, єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя», а також переглянуто мультфільми «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки», документальний фільм «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам», 5-9 класи. Завершився тиждень урочистою лінікою, де були нагородженні грамотами активні учні  1-9 класів, які показали високий рівень знань, вмінь, навичок.

 

           20 травня 2018 року до Дня сім`ї  учнівський та батьківський колективи 6 класу Рівненської ЗОШ І-ІІ ступенів №16 з класним керівником Черняховською К.В. відвідали козацький табір «Гайдамаки» у м. Рівне. Завдяки захоплюючій історії про козацтво, цікавим іграм та забавам, стрільбі із лука та катанню верхи на конях, смачному козацькому кулішу учні та батьки відчули єдність справжньої української сім`ї, поринули у чарівний світ дитинства та поглибили свої знання про звичаї та традиції українського народу.

 

 

              26 квітня 2018 року був проведений виховний захід «На Чорнобиль журавлі летіли», учасниками якого були учні 3 класу разом з класним керівником Мішук Н.А. Метою заходу було згадати про трагедію віку – вибух на ЧАЕС, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення, вчити сприймати чужу біду чужий біль як власні, сприяти формуванню патріотичних почуттів учнів. 26 квітня – новий відлік в історії часу українського народу, 32 роки виповнилося з моменту трагічної аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

 

        

         Згідно плану роботи школи та на підставі наказу від 23.03.2018 № 48 «Про проведення Дня цивільного захисту та об’єктового тренування» 26 квітня 2018 року проведено День цивільного захисту, метою якого було забезпечення захисту учасників навчально-виховного процесу від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та військового характеру, практичної перевірки здатності грамотно і чітко діяти для захисту свого життя та здоров’я у надзвичайних ситуаціях.

         У ході проведення Дня цивільного захисту класні керівники провели: усний журнал «Надзвичайні ситуації», 1 клас, (вчитель Гнатюк Л.Б.), виховний захід «На Чорнобиль журавлі летіли», 2 клас, (вчитель Мішук Н.А.), урок   «Стихійні явища природи», 3 клас (вчитель Легка Л.М.), бесіда «Надзвичайні ситуації», 4 клас (вчитель Грицина О.В.), вікторина-змагання «Скажемо пожежі «Ні!»», 5-А клас (вчитель Лукашевич О.Г.), урок «Порядок інформування населення про екстремальні ситуації та порядок дій», 5-Б клас (вчитель Ревуцька О.С.), година спілкування «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна!», 6 клас (Черняховська К.В.), година класного керівника «Мужність і біль Чорнобиля», 7 клас (вчитель  Олексієвець І.М.), круглий стіл «Безпека в побуті», 8 клас (вчитель Герасимчук В.Д.), виховна година на тему: «Допоможи собі сам. (Дії населення при надзвичайних   ситуаціях)», 9 клас (вчитель Синюк О.П.).

          Практична перевірка знань усіх учасників навчально-виховного процесу школи за сигналом «Увага всім!» показала їхні вміння діяти організовано, дотримуючись правил під час евакуації.

          Слід зазначити злагоджену роботу комісії з питань ЦЗ, яка чітко та оперативно провела евакуацію всіх учасників навчально-виховного процесу, дотримуючись правил безпеки.

     

 

 

 

           18 квітня учні 9 класу взяли участь у акції "Посади дерево, випускник!". З веселим настроем та посмішками були посаджені дерева - персики у шкільному саду нашої школи, як згадка про минулі шкільні роки.

         У період з 02.04 по 06.04 в школі було проведено тиждень пожежної безпеки «Легко вогник запалити та не  просто загасити»  метою якого було проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з учнями щодо запобігання  пожежної безпеки в навчально-виховному процесі побутового характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки при роботі з побутовою технікою, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань пожежної безпеки учасників навчально-виховного процесу й популяризації знань правил пожежної безпеки  серед учнівської молоді. Зокрема, проведено урок-гру «Вогонь – друг чи ворог?»,  1 клас, годину спілкування «Вогонь – друг, вогонь -  ворог. Причини виникнення пожеж», 9 клас, вікторину-змагання «Будь обережним з вогнем», серед учнів 5-А – 5-Б класів, бесіду «Правила безпеки при користуванні побутовими приладами», 2 клас, виховну годину «Вогонь не іграшка» 5-Б клас, конкурс віршів, казок, ребусів та загадок про пожежну безпеку, 1-9 класи,  круглий стіл «Попередження пожеж у побуті», 8 клас, а також переглянуто мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу,  пожежа, серія 4.», «Сірник – не іграшка, вогонь не забава», документальний фільм «Пожежники» та «101 служба порятунку», 5-9 класи. Завершився тиждень урочистою лінікою, де були нагородженні грамотами активні учні  1-9 класів, які показали високий рівень знань, вмінь, навичок.

 

         З 26.03 по 30.03 у нашій школі відбувся тиждень "Музичного мистецтва". Учні показали свої таланти в конкурсах : "Я малюю музику", "Сузір'я талантів", "Музичні перегони". Варто відзначити активність і креативність учнів нашої школи.

          Відповідно до плану роботи школи на 2017 - 2018 навчальний рік, з метою закріпити та систематизувати здобуті знання; розвивати пам'ять, увагу; формувати вміння аналізувати, висловлювати свою думку, робити висновки; виховувати інтерес до вивчення географії та формування ціннісного ставлення до природи з 12 по 16 березня 2018 року у школі було проведено тиждень географії. Зокрема, організовано виставку літератури для учнів 6-9 класів на тему «Мій рідний край», проведено конкурс-вікторину на тему «Цікава  географія», конкурс-виставку - „Ми  і  Земля – одне  ціле” (малюнки,  вірші,  казки,  фото  про  планету  Земля,  природу,  рослини,  тварини.) для учнів 6-9 кл., інтелектуальну гру “Перший успіх” для учнів 8 класу, географічну гру «Юні ерудити» учасниками якої були учні 6 класу, пізнавальну гру «Цікава географія України» 8-9 клас, географічну вікторину „Щасливий випадок” 9 клас, конкурс знавців географії «І відкривається острів скарбів!» 7 клас, разом з учнями 6-9 клсів здійснено географічну  мандрівку „Фортеця  знань”, а також переглянуто відео з цікавої географії 6-9 класи. Завершився тиждень географіїзахистом міні-проектів з теми «Природні явища», де учні  6-9 класів показали високий рівень знань, вмінь, навичок.

 

 

        У період з 26 лютого по 16 березня у школі проходив фестиваль відкритих виховних годин «Не забувай ні на хвилину свого призначення, ЛЮДИНО!». Метою даного фестивалю є підготовка до педради «Духовно -  моральне виховання дітей у «Школі щасливої дитини» та формування духовно  багатої, всебічно розвиненої особистості, ознайомлення учнів з народною і світовою духовною спадщиною, акцентування уваги школярів на духовні пріоритети та  формування в них системи цінностей. Оскільки основними вартостями у побудові нашого майбутнього є ДОБРО, КРАСА, ІСТИНА, СВОБОДА, на що і звертають увагу класні керівники у реалізації виховної діяльності зі своїми вихованцями.         

 

 

         5 лютого 2018р. відбулася програма за участю ілюзіоністів Рівненської обласної філармонії, які продемонстрували свої вміння робити фокуси, дарувати гарний настрій, дивитися на світ іншими очима і просто радіти життю.

          

         Другого лютого 2018р. в школі була відзначена 74 річниця вигнання німецьких окупантів з Рівного. Цього дня для учнів 5 - 6 класів була організована виїзна екскурсія  на тему «Шляхами подвигу і слави» у супроводі екскурсоводів Рівненського обласного краєзнавчого музею. Метою даного заходу було поглибити знання учнів з історії рідного краю даного періоду, ознайомити з цікавими фактами про м.Рівне та виховати почуття патріотизму, повагу, любов до Батьківщини.

 

       29 січня 2018р. у школі відбулися ряд заходів щодо вшанування Дня пам”яті героїв Крут, з метою увіковічнити подвиг українських юнаків, з історичного досвіду продемонструвати їхню відданість, палку любов та жертовність в ім”я своєї Батьківщини. Виховниками закладу було організовано інформаційний стенд «Герої Крут – нащадків взірець» та проведено виховні години, бесіди, диспути, відео уроки, уроки пам”яті.

 

          Протягом 19 по 22 січня 2018 року в школі було заплановано ряд заходів для відзначення Дня соборності України, а саме виставка художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки «День Соборності України»; уроки Єдності з відео переглядом сюжетів документальних кадрів «Акт Злуки УНР та ЗУНР»,  «День Соборності – перше свято України» (1-9 кл.); конкурс творчих робіт «Яким я бачу майбутнє моєї держави» (5-6 кл.); експрес – гра «Що ти знаєш про Україну?» (7кл.); історичний квест «Соборна моя Україна» (5-8 кл.); виступи лекторських груп «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави” (УС, центр «Знання»); випуск шкільних газет «Історичне значення Акту Злуки українських земель», «Історія української державності». (8-9 кл.); живий «Ланцюг єдності» (1-9 кл.); боді арт «Ми діти твої, Україно!». Учні та педагоги виявили неабияку творчість, винахідливість, ерудованість під час проведення заходів. В ці дні у школі істотно відчувалась єдність українського духу, нації, непереборне почуття відповідальності за майбутнє України. Символом Дня Соборності України стала – вишиванка, як вияв любові та патріотизму до Батьківщини.

 

 

           На засіданні педагогічної ради підводилися підсумки роботи педагогічного колективу над науково-методичною проблемою школи "Підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів та підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом упровадження інноваційних освітніх технологій у "Школі щасливої дитини", відзначалась роль адміністрації школи в удосконаленні педагогічної майстерності, роль педагогічної майстерності вчителя в забезпеченні інноваційного розвитку школи; голови методичних об'єднань вчителів природничо-математичного циклу Герасимчук В. Д., суспільно-гуманітарного циклу Іванюк Л.А. та початкових класів Мішук Н.А. відзначили роль методичного об'єднання в саморозвитку особистісно-професійного потенціалу й у становленні сучасного вчителя як конкурентноспроможного фахівця; практичним психологом Черняховською К.В. було проведено і проаналізовано анкету "Вчительська праця поза очі" .

           29 січня на базі Бібліотеки № 6 був проведений бібліотечний урок для учнів 5 - А класу, присвячений 100-тій річниці Битви під Крутами.

            "Рівне Різдвяне" - під такою назвою відбулась оглядова екскурсія-похід учнів ЗОШ І-ІІст.№ 16, учасників "Клубу вихідного дня" вулицями рідного міста. За фотоматеріалами готується вихід шкільної стіннівки.

            Протягом 19 по 22 січня 2018 року в школі було заплановано ряд заходів для відзначення Дня соборності України, а саме виставка художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки «День Соборності України»; уроки Єдності з відео переглядом сюжетів документальних кадрів «Акт Злуки УНР та ЗУНР»,  «День Соборності – перше свято України» (1-9 кл.); конкурс творчих робіт «Яким я бачу майбутнє моєї держави» (5-6 кл.); експрес – гра «Що ти знаєш про Україну?» (7кл.); історичний квест «Соборна моя Україна» (5-8 кл.); виступи лекторських груп «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави” (УС, центр «Знання»); випуск шкільних газет «Історичне значення Акту Злуки українських земель», «Історія української державності». (8-9 кл.); живий «Ланцюг єдності» (1-9 кл.); боді арт «Ми діти твої, Україно!». Учні та педагоги виявили неабияку творчість, винахідливість, ерудованість під час проведення заходів. В ці дні у школі істотно відчувалась єдність українського духу, нації, непереборне почуття відповідальності за майбутнє України. Символом Дня Соборності України стала – вишиванка, як вияв любові та патріотизму до Батьківщини

              

 

          26 грудня 2017 року класними керівниками Лукашевичем О.Г., Ревуцькою О.С., Черняховською К.В., Олексієвець І.М. було організовано похід до Рівненського обласного драматичного театру на святкову новорічну виставу «Золоте курча». Діти поринули у чарівний світ казки, новорічних див, зустрілися зі Святим Миколаєм. 

 

             22 грудня 2017 року з учнями 6 класу було проведено годину спілкування «Правила обережності». Для бесіди було запрошено спеціаліста з організації «Рівнегаз», яка розповіла дітям правила користування  побутовими  газовими приладами.

           15 грудня відбувся благодійний новорічно – різдвяний ярмарок «Врятуємо життя разом!» на лікування дітей ЗОШ №4, 25, 6, які прагнуть одужати. Завдяки батькам та учням нашої школи, а саме Дробот О.Б., Денищук Т.М., Єремейчук Н.В., Маляр Г.Ю., Швед Н.С., Лавренюк М.П., Білицькій Н.Ф., Семенюк О.В. ярмарок був насичений українськими традиціями випічки, зимовим колоритом ідей, бо ті кулінарні шедеври, які вони створили – незабутні. Саме ці батьки та їхні діти зарядили настроєм, поділилися частиночкою своєї любові з тими, хто купували їхні тістечка, печиво, пончики та вироби зроблені власноруч. Було зібрано 3016 гривень. Учні школи з надією чекають швидкого одужання Іванни, Марти та Владислава.        

            

          Добрими справами славиться Рівненська ЗОШ І-ІІ ст.№16. В рамках проекту «16 добрих справ 16 школи» було проведено благодійний концерт «Теплі долоньки» на підтримку дітей з особливими потребами та дітей, які опинилися у важких життєвих ситуаціях. Мова піде про дуже вольових, цілеспрямованих, з великим серцем дітей. З дитинства їх оточують люблячі, турботливі батьки, які доглядають, плекають, вимагають високих досягнень у навчанні. А вони, як і кожна дитина, мріють мати багато друзів, люблячих і щасливих батьків – бо це два крила, які їх надихають жити, повірити в себе. Кажуть, що в них особлива місія в житті – нести у світ добро, яке часто не помічають, приносити молитву за інших, про яку ніхто не дізнається, радіти дрібницям, на які мало хто звертає увагу і переліку цьому немає меж. Директор школи Шавловська Лариса Львівна зуміла знайти небайдужих людей, щоб організувати для цих дітей справжнє свято щастя, радості та добра. Небайдужість проявили батьки с. Новий Двір, депутат міської ради Чугуєвець Анатолій та інші, які побажали залишитися неоголошеними. Ці люди виявили бажання зробити подарунки для цих дітей, про які вони давно мріяли. Сльози співчуття не залишили осторонь усіх присутніх у залі від радості дітей, яким було вручено неочікувані, але дуже бажані подарунки. Своїми маленькими долоньками вони торкалися і передавали тепло своїх сердець  дорослим долоням небайдужих людей, які роблять цей світ добрішим, світлішим та радіснішим.  На благодійний концерт були запрошені солісти міського палацу культури «Текстильник»  Микола Бобрик та Анна Римчук  у супроводі ансамблю сучасного танцю «Діаденс» під керівництвом Елли та Дмитра Манелюків, лауреат Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, викладач кафедри народних інструментів РДГУ, кандидат педагогічних наук Любомир Пастушенко та народний ансамбль «Гармонія» клубу c Новий двір. Тепло своїх сердець передали один одному усі присутні в залі, зворушили серця та душі гостей, батьків. Тож давайте частіше призупиняти свій життєвий ритм, люди, щоб подарувати тим, кому це найпотрібніше хвилину свого часу і порадіти разом з ними!

-->
Друзі сайту
 • Сайт МОіНУ
 • Рівненська міська рада
 • Освіта рівненщини
 • Рівненський РОІППО
 • ІНФО-ЦЕНТР
 • Управління освіти м. Рівного
 • Освіта м. Рівного


 • Пошук

  Календар
  «  Жовтень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031