П`ятниця
24.05.2019
16:46
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Рівненська ЗОШ І-ІІст. № 16
Головна Реєстрація Вхід
Новини »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини нашої школи

        В житті кожної людини бувають важливі переломні етапи, які символізують перехід до відповідальності, зрілості. 27.11.2018 року у школі відбулося свято «Посвята в п’ятикласники» з метою формування згуртованості учнівського колективу, виховувати у школярів  почуття товариськості,  толерантності, поваги один до одного та  взаєморозуміння. На святі були присутні учні, батьки, вчителі та гості.

     26.11.2018 р. стартував "Ювілейний тиждень" до 90-ччя школи. З Днем народження, школо!!!

        З 12 по 18 листопада  2018 року у школі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. В рамках проведення тижня було організовано низку заходів, зокрема: перегляд та обговорення тематичних мультфільмів, вікторини, брейн-ринг, конкурс поезії, кінолекторії, години спілкування, диспут, розробка і розповсюдження пам’яток-буклетів, виставка тематичних матеріалів в бібліотеці закладу, гра-подорож, квест, КТС, виставка тематичних малюнків, а також єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». Проведені заходи дали змогу підвищити рівень знань учнів школи у царині безпеки дорожнього руху.

       16.11.2018р. було проведено виставку малюнків студії образотворчого мистецтва - заключний етап Тижня безпеки дорожнього руху.

        16.11.2018 р. тиждень ТОЛЕРАНТНОСТІ вдався на славу - найактивніші у 2-му класі з нагородами!

       

     П'ятниця 16 листопада - День ввічливості, колір дня – червоний. На першому поверсі була розміщена виставка дитячих малюнків та робіт "Толерантність врятує світ". У фойє було прикріплено символічний паркан "Ввічливих слів". Темою дня було проведене голосування учнів 5-9 класів, в ході якого необхідно було обрати "Міс толерантність педагогічного колективу". Також між учнями 5-7 класів було проведено квест «Я + Ти = МИ». І як завжди в кінці тематичного тижня біля кабінету психолога була розміщена дошка гарного настрою як зворотній процес "Що мені сподобалося протягом Тижня толератності" - приємним було те, що діти дійсно відмітили всі заходи, які були проведені протягом цього тижня.

      Четвер 15 листопада пройшов під назвою «День взаєморозуміння та порозуміння», колір дня був синій. На перервах учні мали можливість пройти тестування "Який ти друг" та на місці підрахувавши бали ознайомитися з результатами. Також щоперерви проходила вже знайома та улюблена всіма акція "Обійму безкоштовно" в ході якої необхідно обійняти найближчу до себе людину коли задзвонить незвичайний дзвоник. Також учні створювали Дерево толерантності, яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства - цей універсальний символ, який поєднує небо й землю, містить в собі силу й міць, — став основою для вираження почуттів, адже на нього діти клеїли власноруч підписані листочки з рисами характеру, які притаманні лише толерантним людям. І звичайно традиційно для цього дня кожної перерви лунала музика "Шедеври етнічної музики", що дало можливість ознайомитися з музикою народів світу. Для учнів початкової школи проводилася гра «Долоньки». Діти на долоньках прописували свій настрій та приклеювали до стенду, створювали плакат «Кольоронастрій».

 

     Середа 14 листопада "День відкритості та тактовності" - колір дня білий. На другому поверсі всі бажаючі мали змогу ознайомитися із стіннівкою "Психологічний вісник" де було описано що ж таке толерантність, коли це поняття з'явилося і навіщо людям потрібно бути толерантними. У 8 класі поведено годину спілкування на тему «Толерантність у житті людини». Родзинкою та несподіванкою цього дня була Хвилинка позитиву "Комплімент кожному" - протягом дня учням, на парті залишали побажання-комплімент та цукерка (це створювало позитивний настрій, ситуацію успіху та підвищувало самооцінку).

 

       Вівторок 13 листопада "День посмішки і гарного настрою" розпочався з дому кожного учня і вчителя, адже необхідно було підібрати в одязі чи аксесуарах жовтий колір. На перервах учні активно приймали участь в акції "Знайди посмішку". Кожної перерви всі бажаючі мали можливість потішити себе смачною цукеркою чи приємним "повідомленням" - це проходила акція "Візьми з собою частинку гарного настрою". Також всі бажаючі мали змогу прийняти участь у фотоконкурсі "Подаруй світу посмішку". У 4 класі проведено виховну годину на тему «Дружба – найцінніший скарб». Для учнів групи продовженого дня та всіх бажаючих була проведена акція "Візьмемося за руки", метою якої було: активізація допитливості, розвиток активної життєвої позиції, розвиток комунікативних умінь та наголошення на тому, що лише разом люди можуть подолати життєві негаразди.

 

     В понеділок 12 листопада «День толерантності» на загальношкільній лінійці учнів школи було проінформовано про план основних акції та кольорів на цілий тиждень. На початку тижня з учнями 6-7 класів було проведено анкетування "Що таке толерантність" з метою виявлення рівня поінформованості дітей з даної теми. Також була проведена акція "Створи квітку толерантності", де всі бажаючі писали на пелюстках риси знайомих їм толерантних людей і прикріпляли квітки на символічну галявину. Символ понеділка був зелений колір.

 

     У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдськихморальних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 12 по 16 листопада 2018 року в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №16 було проведено ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ під девізом "Толерантність - дорога до миру та співпраці".

     Впродовж тижня робота соціального педагога школи Олексієвець І.М. була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій-успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

 

 

     12-13 листопада 2018 р. у наші школі було проведено  Міжнародний конкурс з інформатики та комп"ютерного мислення для 2-9 класів . У ньому взяли активну участь учні 2-4 класів та 5-7. Усі проявили свою логіку мислення та винахідливість. Сподіваємося на високі результати!  

       

        9 листопада в Україні святкують День української писемності та мови. У Рівненській ЗОШ I-II ст. № 16 проходив марафон до Дня української писемності та мови. Учні школи протягом тижня виконували завдання : створювали цікаві стінгазети, малювали малюнки, складали кросворди, ребуси, читали поезії напам'ять. Наприкінці тижня відбулося нагородження переможців.

                  Також 9 листопада відбувся  II етап конкурсу знавців творчості Шевченка. З учнями 6 класу було проведено брейн-ринг з теми "Фразеологія України". Учні 7 класу приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності "Крила України".

         8 листопада 2018р. лідери міського парламенту ПДМ провели з лідерами учнівської асоціації "Єдність" спільне засідання на базі нашої школи, у ході якої було обговорено план дій на найблищий час та проведено гру "Лідер". Девізом зустрічі було - ініціативність, креативність, активність усіх присутніх.

        

         З 05.11.2018 р. у школі розпочато тиждень "Безпеки дорожнього руху". У 2 класі розпочався цей тиждень годиною спілкування "Наш друг - дорожній рух".

      Осінні канікули час для самоосвіти та самовдосконалення не тільки педагогів, а й учнів. Семикласниці Дзюбук Олеся та Семенюк Марія (класний керівник Черняховська К.В. ) були учасницями міського тренінгу "Базові навички медіатора" та стали сертифікованими підлітками-медіаторами.

          З 01 по 31 жовтня 2018 року у школі проходив місячник шкільної бібліотеки під гаслом "Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини". Цьогоріч місячник присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста XX століття, вченого зі світовим ім'ям, кандидата педагогічних наук, директора школи, публіциста, дитячого письменника Василя Олександровича Сухомлинського (1918–1970). 

Залучаючи дитину до читання, сучасна бібліотека не тільки відкриває шляхи до важливих джерел інформації, але й робить значно важливішу справу – сприяє творчій самореалізації особистості.

        Саме творчість є найважливішою складовою успішної, всебічно розвиненої особистості, тому головною метою діяльності шкільної бібліотеки є створення умов для розвитку такої людини, її духовного зростання та творчої самореалізації засобами книги. Протягом місяця бібліотакерем школи Черняховською К.В. проводилися огляди книжкових виставок, конкурси малюнків, виставки творчих робіт учнів, конкурси авторської поезії та казок, літературні подорожі, міні-конференції тощо.

   

              30.10.2018 р. Міський цент творчості творчо надихнув на подальшу роботу. Цікавий семінар - це не тільки натхнення до роботи, ще й спілкування з розумними, цікавими та креативними людьми.

                         29.10.2018 р. педагоги відвідали звітний концерт музичної спілки. Наші вчителі проводять канікулярний період, збагачуючись духовно.

  

                 Для наших учнів 2 -го класу  шкільна бібліотека - "Центр творчого розвитку"  25.10.2018 р. був проведений урок за творчістю В.Сухомлинського.

               24.10.2018 р. уроки мислення за В.Сухомлинським. Вміти бачити прекрасне та ще й надихнути - золоте правило педагогів. Наша виставка студії образотворчого мистецтва.

 

               Цікаво і пізнавально пройшло знайомство учнів 1-Б класу з краєзнавчим музеєм!

 

        Протягом вересня-жовтня лідерами учнівського самоврядування були проведені акції "Турбота" та "Милосердя". Учнями школи було зібрано та передано овочі, фрукти, крупи для дітей Рівненської обласної дитячої лікарні та дитячого відділення облтубдиспансеру. Надіємося, що зібрані продукти харчування принесуть швидке одужання та багато посмішок тим, хто цього потребує.

 

         18.10.2018 р. в Рівненській школі №19 відбувся методичний подіум - презентація посібника "Технології колективного музикування". Учні ЗОШ № 16 презентували дві техніки колективного музикування, які були описані Кісільчук Іриною, вчителем музичного мистецтва і представлені в методичному посібнику, що був створений творчим колективом вчителів музичного мистецтва.

         16 жовтня інспектор ювенарної превенції Рівненського ВП разом з учнями 2 класу провела виховну годину в музеї, присвячену нашому минулому та козацтву.

            12.10.2018 р. учні 2 класу радіють перемозі у партріотично-козацькому квесті "Загубили булаву". Наша переможниця "Вміє перемагати, бо вміє берегти"

           12 жовтня до Дня захисника Вітчизни, Дня козацтва, УПА, свята Покрови було організовано патріотично-козацький квест "Загубили булаву" для учнів 1-9 класів. Мета - пригадати звичаї, традиції, історію, спритність та загартування козаків, перевірити свою силу та знання про добу казаччини. Конкурентність, боротьба за лідерство, перемогу додавали сили та енергії дітям, відчуття радості. Переможцям стали учні 1-А, 1-Б, 6, 8 класів.

         06 жовтня 2018 р.учні 6 класу, з класним керівником Рувуцькою Ольгою Станіславівною та батьками здійснили незабутню екскурсію у м.Кременець, де відвідали легендарну гору Бона, ботанічний сад, а також джерело Святої Анни. Враження неймовірні, настрій піднесений, а спогади неповторні. Традиції класу учнів, батьки та класний керівник запровадили, тепер мусимо підтримувати для спільної мети - виховати особистість всебічно розвинуту, гідного громадянина України.

           5 жовтня 2018 р., до Дня вчителя, учні виявили ініціативу створити музичну платформу, з метою креативно привітати вчителів з професійним святом. Музична платформа подарувала масу позитивних емоцій, відкрила нові таланти та додала всім натхнення на нові звершення.

                 

            04 жовтня 2018 р. у школі проведено виставку  учнівських виробів із побутових відходів «Друге життя побутових відходів». Мета виставки: надання другого життя побутовим відходам, які втратили своє призначення для усвідомлення соціальних та економічних переваг екологічних технологій переробки вторинної сировини. На виставці представлені вироби, виконані із побутових відходів − одноразового посуду, шкаралуп від фісташок, картонних коробок, старих дисків, старих газет, порожніх пластикових пляшок з-під йогурту, стружки з олівців, тетра пакетів з соку і молока та багато інших. Так як матеріал для виготовлення того чи іншого виробу з побутових відходів досить таки неординарний, то готові вироби вийшли креативними і незвичайними. Використовуючи пластикові ложки, виделки і тарілки учні зробили багато різних виробів. Разом із шматочками тканини перетворили пластикові виделки в красиві віяла, ложки використали для створення цікавих кольорів для оформлення букетів тощо. Із пластикових пляшок, пакетів від соків і молока виготовили красиві вази – олівців, кашпо для вазонів, шкатулки тощо. Перш ніж викидати сміття, подумайте, може, на перший погляд вже непотрібним речам ви зможете дати друге життя, тим самим не тільки прикрасивши свій будинок, але і зберегти планету.

                 Сірники не іграшка для дітей! Про це точно знають учні 1-Б класу після відвідування 21.09.2018 р. музею "Промінець".

         21.09.2018 учні та вчителі готувалися до Міжнародного дня миру. Були сплановані заходи для допитливих, маленьких розумників, справжніх патріотів України, з метою утвердження міжнародних засад миру та скорішого настання миру на Сході України. Учні школи брали участь у майстр класі "Голуб миру", стріт арті на асфальті "Ми за мир в усьому світі", флеш мобі "Мир понад усе", виставці малюнків, виховних класних заходах. Учнівська громада впевнена лише в єдності наша сила.

        Під час проведення тижня булінгу 10-14 вересня було організовано зустріч з дільничим інспектором ювенальної превенції Понкратенко О.С. з метою попередження булінгу у школі та профілактики правопорушень неповнолітніми. Бесіди були проведені у 1-9 класах відповідно віковим особливостям учнів. Відбувся діалог, який дав можливість знайти відповіді на усі запитання.

          І в навчанні, і в святкуванні - разом. 4 - ий клас - завжди згуртований! Любов до ближнього понад усе!

               Заняття у 8 класі на тему : "Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання". Мета : виховати у дітей почуття толерантності, бути не байдужим до чужого горя, запобігати дитячому насиллю, виховувати культуру спілкування.

             Заняття з елементами тренінгу "Стоп булінг !" з учнями 7 класу. Головний меседж години спілкування - "Захисти себе! " та "Не будь байдужим! ". Класний керівник та практичний психолог Черняховська К.В.

                    "Життя БЕЗ булінгу" - під таким гаслом пройшла година класних керівників у 2 та 3 класах. Чудово, коли всі щасливі!

       07.09.2018 р. у  Рівненській ЗОШ № 16 I-II ст. були проведені патріотична зарадка та спортивні змагання присвячені Дню фізичної культури і спорту України. Головна мета заходу : формування здоров`я збережувальних компетентностей ігровими засобами, популяризація здорового способу життя серед учнівської молоді, залучення дітей шкільного віку до занять масовим спортом, визначення кращих спо

                    03.09.2018 р. у "Школі щасливої дитини" відбувся перший урок присвячений незалежності України, євроінтеграції. Класними керівниками були підібрані цікаві інноваційні форми роботи для активізації пізнавальної діяльності, та формування патріотизму, любові до своєї Батьківщини.

 

             01.09.2018 відбулася урочиста церемонія присвячена першокласникам 2018-2019 н.р. НУШ. Учні 1 класу з зацікавленістю, допитливістю та радістю переступили поріг "Школи щасливої дитини".

Друзі сайту
 • Сайт МОіНУ
 • Рівненська міська рада
 • Освіта рівненщини
 • Рівненський РОІППО
 • ІНФО-ЦЕНТР
 • Управління освіти м. Рівного
 • Освіта м. Рівного


 • Пошук

  Календар
  «  Травень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031

  Архів записів