Понеділок
18.12.2017
17:29
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Рівненська ЗОШ І-ІІст. № 16
Головна Реєстрація Вхід
Новини »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини нашої школи

        

            З метою популяризації книги, формування ціннісного ставлення до власного здоров`я серед учнів 3-9 класів бібліотекарем школи Черняховською К.В. було проведено конкурс «Моє перше книговидання». Діти писали казки та вірші про цінність здоров`я. Школярі спробували себе у ролі автора, ілюстратора, редактора та видавця власної книги. Переможцями конкурсу стали: Кісільчук Христина та Карпець Олександра (учениці 3 класу), Ярмолюк Роза (учениця 9 класу). Презентація книг відбулася під час бібліотечного уроку у 3 класі.  Учні були у захваті від авторських казок «Неслухняна Марічка», «Вправний горобець», «Досить їсти», «Казка про здоров’я і гаджети», «Порося Бруднуся». Переможниці конкурсу були нагороджені грамотами та призами.

Бажаємо юним письменницям творчого натхнення та нових звершень!!!

            6 грудня в нашій школі відбулося військово-спортпивне свято присвячене до Дня Збройних сил України. Головною метою свята було виховувати повагу й гордість за Збройні сили України, закрітипи знання та вміння з основ військової служби, перевірити фізичні навички учнів, розвивати дисциплінованість, організовуваність, виховувати почуття товариства. У змаганнях взяли участь збірні учнів 5-9 - х класів.  Учні змагались у подоланні смуги перешкод, цивільному захисті населення. У цікавій та запеклій боротьбі перемогу здобула команда "Кіборгів". Свято підготував вчитель фізичної культури Панасюк В. В.

 

           Відповідно до плану роботи школи на 2017 - 2018 навчальний рік, з метою ознайомлення та вдосконалення знань учнів з правової освіти, її важливою роллю в житті суспільства, формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави з 04 по 08 грудня 2017 року у школі було проведено Всеукраїнський  тиждень права. Зокрема, організовано виставку літератури для учнів 1-9 класів на тему «Закон. Мораль. Право», представленно презентації «Права людини» серед учнів 7-9 класів, проведено урок з основ правознавства «Конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина. Механізми захисту прав та свобод людини і громадянина» у 9 класі, правовий тренінг серед учнів 7-9 класів, брейн-ринг «Я знаю свої права» для учнів 7 класу, казкову вікторину «Захист прав дитини – це перш за все завдання держави» серед учнів 5-7 класів, соціологічне опитування «Діти та молодь про свої права» серед учнів 5-7 класів, виставку малюнків «Права дитини в малюнках», а також переглянуто науково-популярний фільм «Конвенція про права дитини» учнями 5-7 класів. Завершився тиждень права виховним заходом «Закон і ми» для учнів 5- 9 класів.

         Підростаюче покоління ЗОШ№ 16 продовжує традиції рідної школи -  "Клуб вихідного дня" у 2 класі: Краєзнавчий музей і парк ім. Т. Г. Шевченка .

 

      Посвята у першокласники

         Найактивнішими учасниками акції " Зроби годівничку" стали першокласники. Гідна зміна росте в Школі щасливої дитини. 

         Ось наші переможці конкурсу малюнків "Україна без корупції", їхні роботи відправленні на міський конкурс

      17 листопада у 4 класі пройшла вікторина та конкурс з Правил дорожнього руху та конкурс малюнків на тему "Безпека дорожнього руху."

      14  листопада у 8 класі була проведена бесіда з Правил дорожнього руху, перехід багатосмугової дороги.

 

      13 листопада у 5-А класі відбулася вікторина "Мій друг - безпечний рух", під час якої учні у формі змагання - гри продемонстрували знання Правил дорожнього руху.

 

        День писемності пройшов на високому рівні: вчителі провели святкову лінійку, де учасниками стали учні; кожен класовод провів класні години, а в шкільній їдальні посмакували традиційною українською стравою - варениками. А конкурс малюнків "Наша мова калинова" став завершенням всіх заходів які провели вчителі.

       

     З 13 по 19 листопада ми стали учасниками заходів по збереженню здоров'я пішоходів. Цікаві заходи ще раз вплинули на правильну поведінку учнів - пішоходів.   

      9 листопада у Рівненській ЗОШ І-ІІ ст.№ 16 відбулося свято "День української писемності та мови." Учні 5-7 класів виразно декламували поезію, співали пісню "Ми нащадки славних козаків", а учні 6-9 класів розповідали про внесок Т. Шевченка, І.Котляревського, Лесі Українки та І. Франка у розвиток української писемності та мови. Свято супроводжувалося запальними танцями, які виконували учні 8 класу. На завершення на всіх чекав сюрприз  - "руханка" до Дня української писемності та мови, до якої були залучені не лише школярі, а й вчителі та адміністрація.

 

         02.11.2017 року у школі був проведений педагогічний консиліум "Коучинг як сучасна педагогічна технологія". Цей методичний захід є підготовчою роботою до проведення засідання педагогічної ради "Допомогти засти успішним - місія " Школи щасливої дитини".

   

            Традиційно у жовтні місяці у Рівненській ЗОШ №16 було проведено конкурс-виставка "Осінній вернісаж", де учні проявили свою фантазію, креативне мислення та вміння робити поробки з природнього матеріалу.

           Учні Рівненської ЗОШ І –ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради разом з батьками взяли участь у реалізації духовно – просвітницького проекту «Дорога до храму», який запроваджено з ініціативи заступника начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Сичик Катерини Іванівни у м. Рівному для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Мета даного проекту передбачає відродити духовні цінності українського народу, озброїти підростаюче покоління знаннями про Бога, щоб спрямувати суспільство у майбутньому на шлях правди, справедливості та добра.

         Організація екскурсій для учнів у Свято – Покровський кафедральний собор стала сходинкою до пізнання істини. Завдяки Хоміцькій Мирославі Анатоліївни – завідувачці недільної школи при Свято – Покровському кафедральному соборі – екскурсії проходять ніби на одному диханні, її бесіди на морально - духовні теми спонукають на роздуми про Бога, до розмов з Богом та самовдосконалення. Одночасно у Рівненській ЗОШ І –ІІ ступенів №16 стартував свій проект «16 добрих справ», який перегукується з міським проектом і має на меті зміцнити морально – духовні цінності учнів, партнерські відносини у вихованні молоді з місцевими релігійними центрами с.Новий Двір та відвідати релігійно – духовні центри України.

            Відвідавши Покровський собор, учні та батьки висловлюють щиру подяку її організаторам, за отримані знання, приємні враження, цікаву незабутню зустріч з Хоміцькою М. А. та чудову благословенну, життєдайну атмосферу храму. Хай Бог благословить Україну та зміцнить віру українського народу!

           У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек на тему: "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" у нашій школі були проведені конкурси і різні заходи: " В гостях у бабусі Медуниці", "Ми бережемо власне здоров'я " - фотоконкурс...

         Для учнів початкової школи вчителі організували прощальну дискотеку перед канікулами

          А ось наші перші нагороди! 

         Щоб навчання було цікавим і пізнавальним вчителі початкових класів організували захід "Вистава наукових чудес"

        Традиційні шільні заходи здружують і учнів, і батьків, і вчителів (виставка "Осінній вернісаж"). Уроки читання - це уроки пізнання. Діти з радістю їх проводять у бібліотеці.

           Вчителями суспільних дисциплін були проведені показові уроки для вчителів школи.

 
Урок історії у 5-Б класі з теми "". Вчитель Ревуцька О. С. Урок "Я у світі" у 4 класі з теми "Досягнення успіху. Навчання як засіб досягнення життєвої мети". Вчитель Грицина О. В.

 

          20 жовтня 2017 року на годину спілкування була запрошена Лейтенант поліції, інспектор із зв'язку з громадськістю Управління патрульної поліції в м. Рівному Боярська Іванна, яка спілкувалася з учнями на тему: "Безпека на дорозі, вдома, на вулиці" та подарувала книжечки з навчальною інформацією.

 

       17 жовтня у школі був проведений майстер-клас вчителем зарубіжної літератури Лавренчуком В. П. (кондидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти). Вчителі школи мали можливість ознайомитись із використанням завдань асоціативного характеру, як способу розвитку творчої діяльності учнів.

        13 жовтня в Рівненській ЗОШ І-ІІст. № 16 Рівненської міської ради відбулося спортивно-патріотичне свято до Дня захисника Вітчизни «Свято в козацькому курені» серед учнів 5-х класів. Метою заходу було розвивати у дітей спритність, швидкість, силу; поглибити знання про козаків, формувати здоровий спосіб життя, виховувати любов до України, повагу до національних традицій, почуття колективізму та взаємодопомоги. Дві команди «Козачата» та «Січовики» проходили такі випробування як «Переправа на хортицю», «Звари куліш», «Мандрівка з перешкодами», «Посадка та збирання картоплі», «Збий булаву», а також прийняли участь у історичній вікторині і випробували свої сили у «Перетягуванні канату». У  запеклій спортивній боротьбі перемогу здобула дружба.

 

        Львів надзвичайне місто!!! Воно має просто неймовірну енергетику. Тут забуваєш про все, поринаєш у чудову атмосферу старого міста і насолоджуєшся його чарівністю. У жовтні  2017 р. учні 5-9 класів Рівненської ЗОШ І-ІІ ступенів №16 побували у Львові. Відвідали найпопулярніші вулички та архітектурні споруди, побачили родзинки чудового міста Лева, почули цікаві розповіді та легенди. Учні дізнались багато нового, про що раніше і не здогадувались, стали ближчими до романтичного міста. Усе було «як на одному подиху»!!! Після такої екскурсії хочеться повертататись до міста ще і ще!!!

 

       У вересні був проведений психолого-педагогічний практикум "Інклюзивна освіта - не проект, а реалії життя". На якому розглядалися питання: що таке інклюзія? Діти з особливими освітніми потребами - хто вони? Співпраця в інклюзивному класі. Розроблення і впровадження індивідуального навчального плану та індивідуальної програми розвитку. Навчання у співпраці. Планування уроку. Організація інклюзивної класної кімнати. Роль асистента вчителя в інклюзивному класі. Організація мультидисциплінарної команди. Нормативно-правові документи з даного питання. Попередньо практичним психологом школи Черняховською К. В. було проведено анкетування вчителів, які працюють у класі з інклюзивним навчанням, з теми: "Ставлення до інклюзивної освіти" та проведено консультацію щодо роботи з дітьми з розладами функцій опорно-рухового апарату.    

 

 

        День козацтва, захисника Вітчизни радо зустріли учні і батьки нашої школи: зустріч з працівниками музею, шкільний захід "Червона калина", сімейне свято-гра "Козацькому роду нема переводу".

           21 вересня у ЗОШ І-ІІ ст. №16 до Міжнародного Дня миру була проведена акція "Гірлянда миру" лідерами учнівської асоціації «Єдність». Для цього була створена майстерня членами учнівського самоврядування по виготовленню голубів, на яких учнями було написані побажання про припинення війни та наближення миру. Створені учнями «Гірлянди миру» були розміщені по школі.

          До Міжнародного Дня миру був проведений стріт арт на асфальті крейдою "Ми за мир в усьому світі". Учні проявили неабиякі здібності своїх талантів. Робота учнів закликала привернути увагу громадськості, щоб настав довгоочікуваний мир в Україні.

           За допомогою партнерів школи була продемонстрована вистава «Мир у душі, порятунок життя на Землі» для учнів школи студентами Рівненської духовної семінарії та академії. Мета вистави – закликати мешканців планети Земля свято берегти мир на Землі, жити за законом Божим і робити добро, сіяти вічне. По завершенню театралізованого дійства не залишився байдужим жоден глядач. Учні ще раз переконалися та глибоко задумалися, про те що наші вчинки несуть завжди наслідки.

          У рамках проведення всеукраїнських заходів "Олімпійській урок та олімпійський тиждень" проведено урок на стадіоні Авангадр, у якому взяли участь учні Рівненської ЗОШ І-ІІст.№ 16 Рівненської міської ради. Основною метою цього заходу є виховання учнів на ідеалах олімпізму. Гостями уроку були Джетібаєва Марія  - Чемпіонка України з 100м з бар'єрами, Грабовський Антон - фіналіст Чемпіонату світу, Чемпіон  Європи, Чемпіон України серед юнаків на 1500м, Павло Білий - учасник Чемпіонату Європи, Чемпіон України серед юнаків на 3000 м  з перешкодами, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Попєляєв Андрій Володимирович. Розпочалася зустріч з підняття державного прапору та виконання державного гімну України  учасниками заходу. Далі за справу взялися діти. Вони "засипали" спортсменів цікавими запитаннями. Спортсмени з радістю відповідали на запитання та давали поради щодо здорового харчування та важливістю  фізичної культури у житті людини. Теоретична частина уроку перейшла до практики. Майбутні олімпійці провели розминку і далі разом з дітьми проходили спортивні станції. Зокрема: біг з бар'єрами, стрибки, метання набивного м'яча, фітбольна естафета та естафетний біг. Після завершення змагань кожний учасник отримав олімпійський приз та можливість сфотографуватися, взяти автограф на згадку у спортсменів. Забезпечення дітей олімпійськими призами та можливість проведення уроку на стадіоні допомогли голова відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук та голова обласної федерації легкої атлетики Машенінков Олег. Підготував учнів до олімпійського уроку вчитель фізичної культури Панасюк. В. В.

         І знову продовжуємо традиції: 17 вересня 2017 року  вихованці ЗОШ  І-ІІст. № 16 - активні учасники обласних туристичних зборів у Колоденському лісі. Досвідчені туристи передають естафету початківцям.

         У Рівненській ЗОШ І – ІІ ст. №16 Рівненської міської ради проведено перший урок «Ми – діти європейської країни» (1 – 4 кл.) та «Я - громадянин України – європейської країни» (5 – 9 кл.), у ході якого учні здійснили віртуальну, екскурсійну подорож нашою державою, визначили місце України на політичній карті світу та Європи, обговорювалися питання щодо євроінтеграції України, патріотизму, відданості, любові до своєї Батьківщини та шляхи вирішення економічних, політичних, військових проблем сьогодення.

 

         У Рівненській ЗОШ І – ІІ ст.. №16 Рівненської міської ради відбулося свято Першого дзвоника, яке було пронизане патріотизмом, любов’ю до школи, педагогів. Головними героями свята, звісно, стали 31 першокласник, які поповнили нашу шкільну родину. Однак, 1 вересня 2017 року - особливе свято для нашого незмінного керівника, педагога – новатора, сумлінного, наполегливого працівника освіти – директора школи Шавловської Лариси Львівни, яка в цей день відзначила свій маленький ювілей - 25 років на посаді директора та 35 років на посаді вчителя української мови та літератури в стінах Рівненській ЗОШ І – ІІ ст.. №16, віддавши частинку себе для того, щоб побудувати національну школу «Школу щасливої дитини». Її мрія здійснилася, бо саме сьогодні випускники Лариси Львівни є доказом цього. Випускники легендарного вчителя прийшли привітати Ларису Львівну з квітами та словами подяки за отримані знання, навички та досвід, який здобули під її вмілим наставництвом.

 

Друзі сайту
 • Сайт МОіНУ
 • Рівненська міська рада
 • Освіта рівненщини
 • Рівненський РОІППО
 • ІНФО-ЦЕНТР
 • Управління освіти м. Рівного
 • Освіта м. Рівного

 • Пошук

  Календар
  «  Грудень 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
      123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031